chłopiec trzymający książkę, duża maskatka Kici Koci i dwie dziewczynki na tle ścianki imitującej pokój

Kicia Kocia w Brudzewie

Kicia Kocia zawitała do Brudzewa

Uwielbiana przez małych Czytelników, bohaterka książek Anity Głowińskiej – Kicia Kocia zawitała do naszej Biblioteki. Spotkanie wypełnione zabawą i uśmiechem zrealizowane było w ramach zadania „EKO biblioteka, czyli animacja czytelnictwa po brudzewsku” a przeprowadziła je Bajanka.

Podczas spotkania, wielbiciele Kici Koci nie tylko doskonale bawili się z ulubioną bohaterką, ale przypomnieli sobie także jak segregować śmieci i czym jest ekologia.

Dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy na kolejne spotkania organizowane przez naszą Bibliotekę.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Zdjęcia ze spotkania znajdują się w GALERII