kobieta przebrana za Czerwonego Kapturka, w ręku trzyma pluszową zabawkę, obok stoi mężczyzna w koszuli w kratę mężczyzna przebrany za wilka, opiera się o laskę

Czerwony Kapturek i ekologia

Czerwony Kapturek i ekologia. Było wesoło, kolorowo i ekologicznie!

W piątkowe popołudnie (20.08.2021r.) zrobiło się u nas gwarno i wesoło. To wszystko za sprawą aktorów z teatru „Blaszany Bębenek”, którzy w brawurowy sposób przedstawili najmłodszym nową wersję Czerwonego Kapturka. Kapturek brał udział w akcji zbierania śmieci w lesie, niósł do babci ekologiczne warzywa i owoce i wiele innych ciekawostek.

Wydarzenie odbyło się w ramach zadania „EKO biblioteka, czyli animacja czytelnictwa po brudzewsku”.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Zdjęcia z teatrzyku znajdziecie w GALERII