Rozmowy o książkach przy kawie i herbacie

Niegdyś nauczyciel języka angielskiego, dzisiaj tłumacz i pisarz książek dla dzieci i młodzieży – Paweł Beręsewicz był gościem Biblioteki Publicznej Gminy Brudzew.

Autor zaprosił dzieci ze szkół w Galewie i Koźminie do rozmów o książkach przy kawie lub herbacie. Okazało się, że z dziećmi można całkiem poważnie porozmawiać o literaturze. Pisarz przybliżył kilka swoich książek, czytając ich fragmenty, nie zdradzając jednak zakończenia. Jak to bywa na spotkaniach z popularnym autorem książek, po autografy Naszego Gościa ustawiła się kilkunastometrowa kolejka a na zakończenie spotkania, wszystkie dzieci otrzymały worki i zakładki do książek. Spotkanie odbyło się 13 listopada 2019r. w ramach realizowanego przez naszą bibliotekę zadania „Czytać więcej – wiedzieć więcej. Animacja czytelnictwa w Brudzewie”

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Twoje IP: 3.227.240.143
2020-01-17 19:57