Spotkania autorskie

Już w najbliższy poniedziałek odbędą się u nas dwa spotkania autorskie z Jakubem Skworzem. Polski dziennikarz i pisarz, który zadebiutował jako autor książek dla dzieci i młodzieży odwiedzi naszą bibliotekę już po raz drugi. Skworz jest autorem takich książek jak „Adaś Mickiewicz. Łobuz i mistrz”, „Wampirek Alfred i ostatni ząbek”, „Księżniczka Adela i książę Aleksander", "Mania Skłodowska".

Pierwsze spotkanie związane będzie z książką „Księżniczka Adela i książę Aleksander”, podczas którego najmłodsi dyskutować będą jak należy zachowywać się, gdy przyjeżdża gość. Drugie spotkanie – kierowane dla młodzieży szkolnej - dotyczyć będzie historii Marii Skłodowskie-Curie, czyli rozmowy o tym, gdzie może doprowadzić upór.

W związku ze spotkaniami 7.10.2019r. biblioteka będzie otwarta od 8:00 do 16:00.

Spotkania organizowane w ramach zadania "Czytać więcej - wiedzieć więcej. Animacja czytelnictwa w Brudzewie".

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Twoje IP: 35.172.217.40
2019-12-08 09:22