Teatr "Vaśka" z wizytą w Brudzewie

Realizując zadanie „Czytać więcej – wiedzieć więcej. Animacja czytelnictwa w Brudzewie”, we wtorkowy poranek (01.10.2019r.) gościliśmy aktorów z Teatru „Vaśka” z Torunia.

Profesjonalnie przygotowany spektakl zaskoczył naszą publiczność, bowiem pierwszy raz w bibliotece występowały m.in. lalki teatralne. Piękna scenografia, jeszcze piękniejsze lalki i piosenki śpiewane za żywo sprawiły, że nasi młodzi widzowie wychodzili od nas z uśmiechami na twarzach. Serdecznie dziękujemy przedszkolakom z Przedszkola Gminnego w Brudzewie i Szkoły Podstawowej w Brudzewie za odwiedziny a aktorom za moc niezapomnianych wrażeń artystycznych.

Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały zakładki do książek, promujące realizowane zadanie.

Dofinansowano ze śroków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Twoje IP: 34.204.189.171
2019-10-20 06:40