Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

29 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Ponieważ w tym roku wypada ono  w niedzielę, Głośne Czytanie rozbrzmiewało w naszej bibliotece już od piątkowych godzin porannych. Bibliotekę odwiedziły pierwszaki a także grupa świetlicowa ze Szkoły Podstawowej w Brudzewie.

Wspólnie czytaliśmy wesołe historie i doszukiwaliśmy się zalet głośnego czytania. W rezultacie znaleźliśmy tylko zalety! Tak więc, Rodzice! Dziadkowe! Czytajcie swoim pociechom już od narodzin, bo Głośne Czytanie to świetna zabawa!

Przy okazji święta Głośnego Czytania, przypominajmy, że nasza biblioteka bierze udział w akcji Przerwa na wspólne czytanie, w której nagrodami są książki dla dzieci do wspólnego, głośnego czytania. Żeby je wygrać potrzebujemy Waszych głosów – codziennie aż do 4.11.2019r.  To naprawdę nic nie kosztuje, a możemy zdobyć wartościowe książki dla naszych najmłodszych. Link do głosowania:

Twoje IP: 35.175.113.29
2020-02-26 15:24