Planetarium w bibliotece

Za nami dzień podróży w kosmos i na Księżyc. W czwartek, 19 września 2019r. przez cały dzień odbywały się u nas seanse w Planetarium mobilnym.

Wszystko odbyło się w ramach zadania „Czytać więcej – wiedzieć więcej”, które biblioteka realizuje w ramach programu MKiDN „Partnerstwo dla książki”. Planetarium odwiedziły przedszkolaki, dzieci z klas młodszych, młodzież a także seniorzy. Odbyliśmy kilka podróży w kosmos, na Księżyc, a także dowiedzieliśmy się jak wygląda życie na stacji kosmicznej. Każdy seans dostosowany był do wieku uczestników, którzy na zakończenie otrzymywali od nas drobne upominki w postaci długopisów, zakładek do książek i worków.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Twoje IP: 34.204.189.171
2019-10-20 07:59