Podróże Baltazara Gąbki

"Podróże Baltazara Gąbki" to tytuł spektaklu teatralnego, który odbył się w naszej bibliotece dnia 9 sierpnia 2019r. W poszukiwaniach profesora Gąbki wzięli udział najmłodsi, którzy na zakończenie otrzymali specjalnie przygotowane na to spotkanie upominki promujące wydarzenie w postaci worków.

Wydarzenie zorganizowane było w ramach zadania "Czytać więcej - wiedzieć więcej. Animacja czytelnictwa w Brudzewie" realizowanego z programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Partnerstwo dla książki". Również w ramach zadania, do naszej biblioteki zostały zakupione nowe krzesła, które przeszły pozytywny test naszych widzów ;)

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Zdjęcia z przedstawienia znajdują sięTUTAJ

Twoje IP: 3.233.217.242
2019-11-14 12:08