Czytać więcej - wiedzieć więcej

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza biblioteka otrzymała dofinansowanie na realizację zadania pod nazwą „Czytać więcej – wiedzieć więcej. Animacja czytelnictwa w Brudzewie” w ramach Programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Partnerstwo dla książki.

W ramach zadania odbędą się spotkania autorskie (nie tylko dla dzieci), przedstawienia teatralne dla dzieci, będziemy mogli także uczestniczyć w seansach mobilnego planetarium, które zawita do Brudzewa już we wrześniu.

O szczegółach każdego wydarzenia, będziemy informować na bieżąco.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury

1995

Twoje IP: 3.84.139.101