#BIBLIOTEKA

Tegoroczne hasło Tygodnia Bibliotek brzmi: #BIBLIOTEKA. Świadczy ono o różnorodności świadczonych usług i bogatej ofercie, jaką przygotowują biblioteki, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nasza biblioteka również stara się dostosowywać swoją ofertę do preferencji naszych Czytelników.

W dniu 9 maja 2019r. odwiedziły nas dzieci z Przedszkola Gminnego w Brudzewie. Przedszkolaki uczestniczyły w lekcji bibliotecznej, poznały różne formy książki, wysłuchały fragmentu audiobooka. Spotkanie w bibliotece nie mogło odbyć się oczywiście bez głośnego czytania. Przygotowane zagadki w mini escape roomie okazały się dla młodych czytelników na tyle proste, że w kilka minut odnajdywały szyfr do walizki, w której ukryte były niespodzianki. Ponad godzinna zabawa wśród książek udowodniła, że przedszkolaki świetnie znają wszystkie bajki i baśnie.

Z okazji Dnia Bibliotekarza dzieci złożyły nam życzenia i wręczyły przepiękne kartki od przedszkolaków i całego personelu Gminnego Przedszkola. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za śliczne karki, życzenia i wspólną zabawę przy książkach i wśród książek.

063499
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Poprzedni tydzień
Miesiąc
Poprzedni miesiąc
Ogółem
463
116
798
61796
3541
3263
63499

Twoje IP: 35.175.113.29
2020-02-26 16:56

O NAS

W obecnym czasie biblioteka posiada cztery stanowiska komputerowe z bezpłatnym dostępem do Intemetu. Prawo do korzystania z Internetu mają wszyscy użytkownicy, którzy poszukują informacji i materiałów niezbędnych w zdobywaniu wiedzy i samokształceniu.