#BIBLIOTEKA

Tegoroczne hasło Tygodnia Bibliotek brzmi: #BIBLIOTEKA. Świadczy ono o różnorodności świadczonych usług i bogatej ofercie, jaką przygotowują biblioteki, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nasza biblioteka również stara się dostosowywać swoją ofertę do preferencji naszych Czytelników.

W dniu 9 maja 2019r. odwiedziły nas dzieci z Przedszkola Gminnego w Brudzewie. Przedszkolaki uczestniczyły w lekcji bibliotecznej, poznały różne formy książki, wysłuchały fragmentu audiobooka. Spotkanie w bibliotece nie mogło odbyć się oczywiście bez głośnego czytania. Przygotowane zagadki w mini escape roomie okazały się dla młodych czytelników na tyle proste, że w kilka minut odnajdywały szyfr do walizki, w której ukryte były niespodzianki. Ponad godzinna zabawa wśród książek udowodniła, że przedszkolaki świetnie znają wszystkie bajki i baśnie.

Z okazji Dnia Bibliotekarza dzieci złożyły nam życzenia i wręczyły przepiękne kartki od przedszkolaków i całego personelu Gminnego Przedszkola. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za śliczne karki, życzenia i wspólną zabawę przy książkach i wśród książek.

1995

Twoje IP: 3.84.139.101