Ciocia Jadzia odwiedziła naszą bibliotekę

Dnia 12 kwietnia 2019r. naszą bibliotekę odwiedziła Eliza Piotrowska – autorka i ilustratorka książek dla dzieci. Pisarka, na co dzień mieszkająca w Brazylii, opowiadała dzieciom o życiu w tym pięknym i fascynującym kraju.

Podczas spotkania dzieci poznały główną bohaterkę serii książek pani Elizy – zwariowaną Ciocię Jadzię i jej bratanicę. Wysłuchały też wielu ciekawych opowieści z życia pisarki i dowiedziały się , że wydarzenia opisane w książkach zdarzyły się naprawdę . Na zakończenie bardzo sympatycznego i ciekawego spotkania uczestnicy robili wspólne zdjęcia, do których pani Eliza chętnie pozowała a także wpisywała dedykacje do książek, które można była kupić na spotkaniu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za udział w spotkaniu, a książki Elizy Piotrowskiej czekają na regałach w naszej bibliotece! Zapraszamy do wypożyczania!

Zdjęcia mozna obejżeć TUTAJ

Twoje IP: 3.87.147.184