Biblioteka Publiczna Gminy Brudzew serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na Bajkowy Bal Karnawałowy, który odbedzie się w siedzibie biblioteki dnia 6.02.2020r. (czwartek)
Mile widziane bajkowe przebranie.
Będziemy bawić się wspólnie z gościem specjalnym, którym w tym roku będzie Minionek!
Podczas balu podsumujemy czytelnictwo za 2019 rok i wręczymy nagrody dla najaktywniejszych czytelników.
Startujemy o godzinie 16:00

Rozwijając zainteresowania czytelnicze najmłodszych, dnia 22 listopada 2019r. odwiedziły nas przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Galewie. Dzieci poznały pracę bibliotekarza, wysłuchały czytanej głośno bajki a także same przeglądały książki w kąciku dla dzieci. Serdecznie dziękujemy dzieciom i paniom za niezwykle miłe spotkanie przy książkach. Zapraszamy do częstych odwiedzin Biblioteki w Brudzewie.

W miniony wtorek (19.11.2019r.) mieliśmy wielką przyjemność podziwiać wspaniałych aktorów z Przedszkola Gminnego w Brudzewie. Dzieci, pod okiem swoich Pań, przygotowały wszystkim dobrze znaną baśń o Kopciuszku, ale w nieco innej, unowocześnionej wersji.

Uwaga! Uwaga! Biblioteka Publiczna Gminy Brudzew i GOK "Wozownia" zapraszają do udziału w gminnym konkursie plastycznym pod hasłem "Bajkowe święta".

Niegdyś nauczyciel języka angielskiego, dzisiaj tłumacz i pisarz książek dla dzieci i młodzieży – Paweł Beręsewicz był gościem Biblioteki Publicznej Gminy Brudzew.

Emocje po wtorkowym spotkaniu z Ewą Wachowicz jeszcze nie opadły, a my już zapraszamy na kolejne! W najbliższą środę (13.11.2019r.) o godzinie 9:00 odbędzie się spotkanie z cenionym pisarzem książek dla dzieci – Pawłem Beręsewiczem. Serdecznie zapraszamy!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Twoje IP: 3.227.240.143
2020-01-17 20:00