Na zakończenie Tygodnia Biblioteka, odwiedzili nas trzecioklasiści z Brudzewa. Lekcja biblioteczna, gry, zabawy i zagadki to tylko niektóre z form jakie zaproponowaliśmy młodym czytelnikom.

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza biblioteka otrzymała dofinansowanie na realizację zadania pod nazwą „Czytać więcej – wiedzieć więcej. Animacja czytelnictwa w Brudzewie” w ramach Programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Partnerstwo dla książki.

Tegoroczne hasło Tygodnia Bibliotek brzmi: #BIBLIOTEKA. Świadczy ono o różnorodności świadczonych usług i bogatej ofercie, jaką przygotowują biblioteki, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nasza biblioteka również stara się dostosowywać swoją ofertę do preferencji naszych Czytelników.

Jest nam niezwykle miło poinformować , że nasza biblioteka, kolejny raz zakwalifikowała się do projektu „Mała Książka – Wielki Człowiek”, który startuje już we wrześniu i tym razem obejmuje wszystkie przedszkolaki!

Kochani! W trakcie trwania błogiego lenistwa podczas dłuuugiego weekendu, czekamy na Was 2 maja.
Zapraszamy jak w każdy czwartek w godzinach 9:00 - 17:00

P.S. Już szykujemy kolejną porcję świeżuteńkich, jeszcze pachnących nowości...

Dnia 12 kwietnia 2019r. naszą bibliotekę odwiedziła Eliza Piotrowska – autorka i ilustratorka książek dla dzieci. Pisarka, na co dzień mieszkająca w Brazylii, opowiadała dzieciom o życiu w tym pięknym i fascynującym kraju.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie autorskie z pisarką, panią Elizą Piotrowską.

Autorka serii książek o Cioci Jadzi czy przygodach Tupcia Chrupcia odwiedzi nas w piątek (12.04.2019r.) o godzinie 9:00

Twoje IP: 3.87.147.184
2019-05-19 12:35