Uprzejmie informujemy, że w okresie 01.07.2019 - 31.08.2019r. zapraszamy w godzinach 8:00 - 16:00

Drodzy Czytelnicy,
informujemy, że Konsorcjum Legimi wyczerpało dostęp do zakupionych stron w ramach aktualnej umowy.

Świadczy to o Państwa aktywności czytelniczej, co bardzo nas cieszy, gdyż jest to celem działania Konsorcjum. Jednocześnie zapewniamy, że podjęliśmy negocjacje, aby w najbliższym czasie dostęp do platformy Legimi został wznowiony. Prosimy o cierpliwość, a w razie pytań o kontaktowanie się z nami (63 27 97 556)

Za powstałe utrudnienia w dostępie do lektury przepraszamy!

7 czerwca 2019r. o godzinie 10:00 nasza biblioteka wraz z biblioteką Szkoły Podstawowej w Brudzewie włączyła się w ogólnopolską akcję "Jak nie czytam, jak czytam".

Dnia 29 maja 2019r., w naszej bibliotece odbyły się warsztaty komiksowe, które poprowadził Zbigniew Masternak – pisarz, scenarzysta, dziennikarz, kapitan Reprezentacji Pisarzy Polskich w Piłkę Nożną.

Kuchnia molekularna, chemiczni inspektorzy, czyli Poczuj Chemię Do Nauki! Pod takim tytułem odbyły się warsztaty zorganizowane przez Bibliotekę Publiczną Gminy Brudzew dla dzieci i młodzieży.

Na zakończenie Tygodnia Biblioteka, odwiedzili nas trzecioklasiści z Brudzewa. Lekcja biblioteczna, gry, zabawy i zagadki to tylko niektóre z form jakie zaproponowaliśmy młodym czytelnikom.

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza biblioteka otrzymała dofinansowanie na realizację zadania pod nazwą „Czytać więcej – wiedzieć więcej. Animacja czytelnictwa w Brudzewie” w ramach Programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Partnerstwo dla książki.

Tegoroczne hasło Tygodnia Bibliotek brzmi: #BIBLIOTEKA. Świadczy ono o różnorodności świadczonych usług i bogatej ofercie, jaką przygotowują biblioteki, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nasza biblioteka również stara się dostosowywać swoją ofertę do preferencji naszych Czytelników.

1995

Twoje IP: 3.84.139.101