Drodzy Czytelnicy! Z okazji Walentynek mamy dla Was propozycję randki z ...książką! Przyjdźcie do nas w czwartek lub piątek (13-14.02) i wypożyczcie książkę, nie znając jej tytułu. Kto wie, może trafimy w Wasze zainteresowania, o których sami nie wiedzieliście... Dla każdego, kto odwiedzi bibliotekę w Walentynki - słodki upominek. Zapraszamy do wspólnej zabawy.   

Dnia 6 lutego br. podsumowaliśmy miniony rok czytelniczy i bawiliśmy się wspólnie na Bajkowym Balu Karnawałowym.

Biblioteka Publiczna Gminy Brudzew serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na Bajkowy Bal Karnawałowy, który odbedzie się w siedzibie biblioteki dnia 6.02.2020r. (czwartek)
Mile widziane bajkowe przebranie.
Będziemy bawić się wspólnie z gościem specjalnym, którym w tym roku będzie Minionek!
Podczas balu podsumujemy czytelnictwo za 2019 rok i wręczymy nagrody dla najaktywniejszych czytelników.
Startujemy o godzinie 16:00

Rozwijając zainteresowania czytelnicze najmłodszych, dnia 22 listopada 2019r. odwiedziły nas przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Galewie. Dzieci poznały pracę bibliotekarza, wysłuchały czytanej głośno bajki a także same przeglądały książki w kąciku dla dzieci. Serdecznie dziękujemy dzieciom i paniom za niezwykle miłe spotkanie przy książkach. Zapraszamy do częstych odwiedzin Biblioteki w Brudzewie.

W miniony wtorek (19.11.2019r.) mieliśmy wielką przyjemność podziwiać wspaniałych aktorów z Przedszkola Gminnego w Brudzewie. Dzieci, pod okiem swoich Pań, przygotowały wszystkim dobrze znaną baśń o Kopciuszku, ale w nieco innej, unowocześnionej wersji.

Uwaga! Uwaga! Biblioteka Publiczna Gminy Brudzew i GOK "Wozownia" zapraszają do udziału w gminnym konkursie plastycznym pod hasłem "Bajkowe święta".

Niegdyś nauczyciel języka angielskiego, dzisiaj tłumacz i pisarz książek dla dzieci i młodzieży – Paweł Beręsewicz był gościem Biblioteki Publicznej Gminy Brudzew.

063485
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Poprzedni tydzień
Miesiąc
Poprzedni miesiąc
Ogółem
449
116
784
61796
3527
3263
63485

Twoje IP: 35.175.113.29
2020-02-26 15:58

O NAS

W obecnym czasie biblioteka posiada cztery stanowiska komputerowe z bezpłatnym dostępem do Intemetu. Prawo do korzystania z Internetu mają wszyscy użytkownicy, którzy poszukują informacji i materiałów niezbędnych w zdobywaniu wiedzy i samokształceniu.