Z radoscią informujemy, że 22 lipca 2020 roku Biblioteka Publiczna Gminy Brudzew podpisała nowe porozumienie z Wojewódzką Biblioteką Publiczną i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu o dostępie do platformy książek elektronicznych Legimi.

Kody do platformy Legimi będą dostępne w siedzibie biblioteki. Ilość kodów na dany miesiąc jest ograniczona. Kody wydajemy tylko czytelnikom posiadającym ważne Karty Biblioteczne. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z naszej oferty, a nie jest czytelnikiem - nic prostszego, wystaryczy zapisać się do Biblioteki i korzystać ze wszystkich naszych ofert. Umożliwiając czytanie na ekranie miłośnikom e-książek wypożyczamy także czytniki e-booków.Wszelkich informacji na ten i inne tematy udzielamy w siedzibie biblioteki, pod numerem telefonu 63 27 97 556 bądź mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Garść informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ

Wakacje tuż, tuż… a my mamy dla Was wyjątkowy konkurs czytelniczy pn. „WAKACYJNE ZACZYTANIE”. Konkurs dla wszystkich naszych czytelników, a jeśli ktoś jeszcze nim nie jest – nic prostszego. Wystarczy przyjść do nas i założyć Kartę Biblioteczną. Zachęcamy do czytania podczas wakacji i zbierania pieczątek. Zwycięzcy wyłonieni zostaną w drodze losowania. Szczegóły znajdziecie w Regulaminie konkursu (do pobrania na naszej stronie internetowej), możecie też dzwonić i pytać (63 2797556). Starujemy 1 lipca!

W najbliższym tygodniu (1-5 czerwca) zapraszamy do biblioteki w godzinach 8:00 - 15:00

Drodzy Czytelnicy!

Informujemy, że od dnia 4 maja 2020r. biblioteka zostaje ponownie otwarta. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo czytelników obowiązywać będą następujące zasady:

Kochani Czytelnicy!

Przypominamy, że nadal możecie skorzystać z tysięcy e-boków na platformie Legimi. Kodów na marzec już niewiele zostało, ale jeszcze są ;)  Kody wysyłamy smsem lub podajemy podczas rozmowy telefonicznej. Ponadto informujemy, że każdy ma możliwość skorzystania ze strony www.wolnelektury.pl, gdzie znajdziecie tysiące książek do czytania online. W razie jakichkolwiek pytań służymy informacją.

Telefon 63 279 75 56

KOMUNIKAT 

W związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa, Biblioteka Publiczna Gminy Brudzew w dniach od 12 marca br. do odwołania będzie nieczynna.

081756
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Poprzedni tydzień
Miesiąc
Poprzedni miesiąc
Ogółem
54
140
427
80516
1338
1766
81756

Twoje IP: 34.200.222.93
2020-08-12 11:56

O NAS

W obecnym czasie biblioteka posiada cztery stanowiska komputerowe z bezpłatnym dostępem do Intemetu. Prawo do korzystania z Internetu mają wszyscy użytkownicy, którzy poszukują informacji i materiałów niezbędnych w zdobywaniu wiedzy i samokształceniu.